Başkan Tolga Tosun “Yeşilimizi Koruyor ve Yaşatıyoruz” | Bandirma.com.tr

3 Aralık 2023 - 04:54

Başkan Tolga Tosun “Yeşilimizi Koruyor ve Yaşatıyoruz”

Bandırma Belediyesi ferah ve yaşanabilir bir kent oluşturmak için pek çok farklı alanda çalışıyor.

Başkan Tolga Tosun “Yeşilimizi Koruyor ve Yaşatıyoruz”
Son Güncelleme :

20 Ekim 2023 - 13:28

143
google haberler

Parkların düzenlenmesi ve yeni yeşil alanların oluşturulmasının yanı sıra kentin önemli noktalarında bulunan kavşak alanları Belediye’ye bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü   ekiplerince gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarıyla daha şık ve daha modern bir görünüme kavuşuyor.

Bandırma’ya her geçen gün yeşil alanlar kazandıran Bandırma Belediyesi, bir yandan kentteki kişi başına düşen yeşil alan miktarını arttırırken bir yandan da yaptığı dönel kavşaklar ile ulaşımı düzenli ve güvenli hale getiriyor.

Bandırma Belediyesi yaptığı yeni çalışmalarla yeşil alanları daha modern ve estetik bir hale getirirken mevcutta olanların ise periyodik olarak bakımını gerçekleştirmeye devam ediyor. Yapılan peyzaj çalışmaları ile kentin yolları şık bir görünüme kavuşuyor.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun konuşmalarında “Yeşilimizi koruyor ve yaşatıyoruz. Çocuklarımıza, gençlerimize ve değerli hemşehrilerimize daha iç açıcı ve bol yeşilli bir çevre kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Adil, yeşil ve yaratıcı bir Bandırma hedefimize beraberce ulaşacağımıza, birlikte başaracağımıza tüm kalbimle inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x