Bandırma Reklam Ajansı

BAŞKAN TOLGA TOSUN ŞİŞLİ VE AVCILAR BELEDİYELERİNE ZİYARETTE BULUNDU

15 Ocak 2021 Cuma, 10:03
baskan tolga tosun sisli ve avcilar belediyelerine ziyarette bulundu bandirma.com.tr
google news takip et mobil

Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun ,CHP Parti Meclis Üyesi Semra Dinçer’le birlikte Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’i ve Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli’yi ziyaret etti. Ziyaretler sırasında Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ile Komşu Masa Halkla İlişkiler ve İletişim Projesi hakkında bilgi alışverişinde bulunan Başkan Tolga Tosun, Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli ile de Tatlısu Engelli Kampı projesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Tolga Tosun ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada: “Bandırma Belediyesi olarak birçok belediyemiz ile ortak akıl ve işbirliğiyle çalışmalarımızı sürdürmek amacıyla nezaket ziyaretlerimizi yerine getiriyoruz. Bu amaçla Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli ile br araya gelerek Belediyelerin çalışmalarını ve bundan sonraki süreçte uyum ve işbirliği adına yapılabilecekleri değerlendirdik” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2021 Bandırma Konut Ev Gayrimenkul Fiyatları Ne Kadar ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x