Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Başkan Mirza’ya Mahalle Muhtarlardan Tebrik Ziyareti

28 Nisan 2014 Pazartesi, 10:54

Ülkemizde yerel ve mahalli yöneticilerin belirlendiği 30 Mart Yerel seçimlerinin ardından görevine devam eden ve yeni seçilen Mahalle Muhtarları Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Muhtarlar adına söz alan Paşabayır Mahallesi Muhtarı Fuat Şentürk, Başkan Mirza’ya yeni görevinde başarılar dilerken, eskiden olduğu gibi yeni dönemde de uyum içinde çalışmaya devam edeceklerine inandığını söyledi.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza, mahalle muhtarlarının gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirti. Mirza, yeni dönemde de mahalle muhtarlarımızla uyum içinde çalışacaklarını söyledi.

Mirza: “Bizlerin öncelikli görevi, halkımızın sorunlarını çözüm bulmak ve onları mutlu etmek. Bu amaçla yerine getirdiğimiz hizmet ve çalışmalarımızda Mahalle Muhtarlarımızın etkisi çok önemli.  Bu yeni dönemde de bir öncekinde olduğu gibi uyum ve birlik içinde çalışarak bütün mahallelerimizde halkımıza en hizmeti sunmak için çalışacağız” dedi.

Ziyarette yeni dönemle birlikte mahalle muhtarlarıyla ayda bir kez olmak üzere koordinasyon toplantılarını düzenlemek istediklerini belirten Mirza, bu toplantılarla mahallelerimizin ihtiyaç ve sorunlarını tespit ederek en kalıcı çözümü üretme konusunda muhtarlarımızla birlikte hareket edeceklerini söyledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr