Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Başkan Mirza’dan Vatandaşlara Teşekkür

01 Ağustos 2014 Cuma, 22:19

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediyesi tarafından düzenlenen 2014 Ramazan Eğlencelerine halkımızın gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mirza, yayınladığı mesajda şunları söyledi:

Saygıdeğer hemşehrilerim,

Ayrı bir heyecanla karşıladığımız Ramazan ayı göz açıp kapayıncaya kadar geçiverdi. İftar ve sahur sofralarıyla, hoşgörü, sevgi, yardımlaşma ve dayanışma duygularıyla manevi dünyamızda sıcacık bir huzur iklimi yaşatan on bir ayın sultanı Ramazana artık veda ediyoruz.

Bu kutsal ayın kentimizde en güzel biçimde yaşanabilmesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz Ramazan Etkinliklerimizde, her akşam bu meydanda sizlerle beraber olduk. Geleneksel Ramazan eğlenceleri ile çocuklarımızı eski ramazanların lezzetiyle tanıştırdık. Söyleşi programlarıyla ülkemizin tanınmış ve başarılı bilim insanlarını, gazetecileri sizlerle buluşturduk. Müzik programlarıyla Ramazan gecelerimize ayrı bir güzellik kattık. Kadir Gecesi özel programıyla ruhlarımızı huzura kavuşturduk.

Her akşam meydana kurulan iftar soframızda herkesi bir araya getirdik. Evlere ulaştırdığımız yardımlarımızla toplumsal dayanışmamızı güçlendirdik. Tüm bu çabalarımız, Ramazan ayını özüne uygun biçimde yaşayabilmemiz içindi. Bunda başarılı olduğumuzu görmekten mutluluk duyuyorum.

Her akşam bu meydanı doldurarak, coşkulu katılımlarınızla programlarımıza eşlik etmenizden dolayı siz saygıdeğer hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bu etkinliklerimizin kentimizin sosyal yaşamıyla bütünleşmesinde en büyük katkı sizlerin. Değerli katılımlarınızla bu etkinlikleri Bandırma Ramazan gecelerinin ayrılmaz bir parçası haline getirdiniz.

Bu güzelliği ortaya çıkaran siz sevgili hemşehrilerimle gurur duyuyorum. Böyle bir kentte Belediye Başkanı olarak görev yapmanın gururunu yaşıyorum. İnşallah sizlerle birlikte geleceğimiz çok daha güzel olacak.

Bu güzel günlerden biri olan Ramazan Bayramı’nı karşılamaya hazırlanıyoruz. Bu bayram sevgili babamın rahatsızlığı ve tedavisi nedeniyle şehir dışında olacağımdan siz saygıdeğer hemşehrilerimden ayrı kalacağım. Bu nedenle bu mesaj aracılığıyla aziz hemşehrilerimin, ulusumuzun ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, dünyanın farklı yerlerinde savaşlar nedeniyle akan kan ve gözyaşının sona ermesi, barış ve sevgi dolu bir yaşam dileğiyle hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr