Başkan Mirza’dan Koordinasyon Toplantıları

18 Ağustos 2014 Pazartesi, 20:24

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, yeni dönemde belediye çalışmalarında çalışanlar arasında uyumu sağlayıp verimi daha da arttırmak adına müdürlüklerle koordinasyon toplantıları düzenliyor.

İlk olarak Basın Yayın Müdürlüğü ile yapılan toplantının ardından ilerleyen günlerde Park-Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya gelen Mirza, bu toplantılarla amaçlarının belediye içinde uyumlu bir çalışma ortamı yaratmak olduğunu söyledi. Mirza: “Belediye olarak halkımıza ve kentimize en iyi şekilde hizmet etmek amacındayız. Bunun içinde ilk olarak daire müdürlüklerimiz ve oradaki çalışan personelimizle iyi ilişkiler içerisinde uyumlu bir çalışma ortamı yaratmak için müdürlüklerimizle koordinasyon toplantılarını düzenliyoruz. Bu toplantılarımızı ilerleyen dönemlerde periyodik olarak devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr