Son Dakika
21 Ekim 2018 Pazar

BAŞKAN KAFAOĞLU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

20 Kasım 2017 Pazartesi, 08:40

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Başkan Kafaoğlu Ankara temaslarında bir dizi ziyaretler yapmış ve belediyenin yatırımları konusunda görüşmelerde bulunmuştu. Başkan Zekai Kafaoğlu ziyaretlerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaklaşık 40 dakika görüşen Başkan Kafaoğlu Büyükşehir Belediyesi’nin durumu ve yatırımları konularında brifing verdi. Başkan Kafaoğlu Balıkesir’de yapacağı çalışmalar ve projeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anlattı.

Kafaoğlu ziyaretin çok olumlu geçtiğini söyleyerek “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir’e büyük önem veriyor. Balıkesir ile ilgili yapacağımız çalışmaları ilettim, kendisi de olumlu yaklaştı. Cumhurbaşkanımız ayrıca 25 Kasım tarihinde Balıkesir’e gelecek. Ziyaretinde kendilerini Büyükşehir Belediyesi’nde ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağımızı da ilettim” dedi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr