Başka Tolga Tosun Yeni Sığırcı Mahallesinde İncelemelerde Bulundu

02 Ekim 2019 Çarşamba, 09:45

Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun, kırsal mahallelerimizde gerçekleştirdiği ziyaretlerine Yeni Sığırcı Mahallesiyle devam etti. Ziyarette Başkan Tolga Tosun’u Muhtar Özden Gümüş ve mahalle sakinleri karşıladı.

Bandırma Belediyesi’nin hizmet ve çalışmalarının daha etkin bir şekilde kırsal mahallelerimizle buluşması amacıyla düzenlenen kırsal mahalle ziyaretlerinde Muhtarlar öncülüğünde Belediye Başkanı Tolga Tosun ve İlgili Daire Müdürlerine istek ve talepler iletilerek belirli bir program oluşturuluyor. Yapılan bu planlama kapsamında kırsal mahallelerimizin talepleri yerine getiriliyor.

Son olarak Yeni Sığırcı Mahallesinde Muhtar Özden Gümüş tarafından dile getirilen istek ve talepleri yerinde inceleyen Başkan Tolga Tosun, çalışmaların belirli bir program kapsamında tüm mahallelerimize yayılacağını söyledi: “Bandırma merkez ve kırsal mahallelerimizde ekiplerimiz vatandaşlarımızdan gelen istek ve taleplere göre çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Yeni Sığırcı Mahallemizi ziyaret ederek hem çalışmaları yerinde inceledik hem de vatandaşlarımızın bizden isteklerini dinledik. Birlikte yönetelim diye çıktığımız bu yolda sizlerin taleplerine öncelikle cevap vermeye çalışıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan İlçe Milli Eiğitim Müdürlüğü'nden Bandırma Belediyesi'ne Ziyaret başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x