BAŞKAN TOLGA TOSUN, BALIKESİR VALİSİ HASAN ŞILDAK VE BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI YÜCEL YILMAZ’LA GÖRÜŞTÜ

23 Ekim 2020 Cuma, 10:13
baskan tolga tosun balikesir valisi hasan sildak ve buyuksehir baskani yucel yilmazla gorustu bandirma.com.tr
google news takip et mobil

Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile telekonferans yöntemiyle bir araya gelerek salgınla mücadele konularını görüştü.

Ülkemizde ve dünyada yoğun bir şekilde mücadele verilen Covid-19 salgınıyla ilgili olarak uygulanan tedbirler ve son gelişmeleri ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Balıkesir İlçe Belediye Başkanları’nın katıldığı telekonferans görüşmesiyle değerlendiren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ardından Balıkesir Valisi Hasan Şıldak’ın başkanlığında gerçekleşen diğer bir salgınla mücadele değerlendirme görüşmesinde yer aldı. Bu görüşme geniş katılımla gerçekleştirilirken tüm ilçe Kaymakamları, tüm ilçe Belediye Başkanları, Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı hazır bulunarak tüm ilçeleriyle birlikte Balıkesir’in genelinde uygulanan tedbirlerle ilgili son gelişmeler ele alındı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x