Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Banvit’te Keyifler Yolunda

02 Eylül 2014 Salı, 22:47

Sezon hazırlıkları kapsamında Bolu’da kamp çalışmalarını sürdüren Banvit, Gölcük’te düzenlenen barbekü partisinde stres attı. Yorucu antrenman temposunun arasında düzenlenen organizasyon keyifli görüntülere sahne oldu.

Kampı ziyarete gelen Başkan Özkan Kılıç ve Genel Menajer Turgay Çataloluk’unda bulunduğu barbekü partisinde teknik heyet ve oyuncular beraberce güzel havanın ve yemeklerin tadını çıkardı.

2.3.4 Ekim tarihlerinde  Türkiye Kupası Elemeleri Samsun grubunda mücadele edecek olan Banvit, bu tarihe kadar üç ayrı özel turnuvada kendini test etme şansı bulacak. 13.14 Eylül tarihlerinde Almanya’da Bamberg Turnuvasına katılacak olan yeşil-turunculu takım, 20.21 Eylül’de Yunanistan’da Nick Galis Kupası ve son olarak 27.28 Eylül tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Banvit-Tübad Turnuvası ile hazırlıklarını tamamlayacak.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr