BANÜGSK – Toroslar Belediye 15 Aralık Pazar Saat 12.00

12 Aralık 2019 Perşembe, 14:00
google news takip et mobil

Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi(KBBL) B grubunda mücadele eden Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü(BANÜGSK), 15 Aralık 2019 Pazar Günü saat 12.00’de Toroslar Belediye’yle karşılaşacak. Bandırma’da, Manisa temsilcisi Denge Okulları’nı, Şükran, Lara, Beste ve Şeyma’nın etkili oyunuyla 76 – 69 mağlup eden BANÜGSK, gruptaki iddiasını sürdürmek için Mersin deplasmanına mutlak galibiyet parolasıyla çıkacak.

Grubun iddialı takımlarından Denge Okulları mücadelesini değerlendiren Başantrenör Arda Erçin, “Kırılma anlarında hep oyunun içinde kalarak, kazanmayı başardık. Şimdi tüm konsantrasyonumuzla Mersin maçına odaklandık. Yeni kurulan bir ekip olmamıza rağmen her hafta üzerine koyarak gidiyoruz. Uyum sürecinde kazanarak ilerlemek bizim için çok önemli. Hafta sonu zorlu bir deplasman bizi bekliyor. Amacımız Mersin deplasmanından da galibiyetle dönmek” diye konuştu. KBBL’de geride kalan 6 maçta 4 galibiyet elde eden BANÜGSK’da, Sportif Direktörlüğe Yasin Nuri Çakır getirildi.

Bir önceki yazımız olan 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi Yapıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x