Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Bandırma’nın Perileri Trabzon’a Gidiyor

16 Mayıs 2014 Cuma, 11:55

Bandırma Genç Bayan Basketbol Takımı 20-25 Mayıs Tarihleri arasında Trabzon’da düzenlenecek olan, Türkiye Genç Bayanlar Basketbol Şampiyonasına katılmayı hak ederek Türkiye’nin en iyi 16 Takımı arasında yer alacak.

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın da bulunduğu çok zorlu rakiplerle karşılaşacak kızlarımız, Bandırma’mızı en iyi şekilde temsil edecektir.

Bandırma Basketbol Klubü As Başkanı Harun Balat Konu hakkındaki düşüncelerini şöyle dile getirdi; “ Uzun ve zor bir sezonun ardından, bu şampiyonaya katılmaktan ötürü son derece memnunuz. Aslında önümüzdeki sezon katılmayı hedeflediğimiz bu şampiyonaya 1 sene önce katılmak bizi son derece memnun etti “

Bandırma Basketbol Antrenörü Gülşah Özgül yönetiminde günde çift idmanla çalışmalarını sürdüren kızlarımıza Trabzon’ düzenlenecek olan Türkiye Genç Bayanlar Basketbol Şampiyonasında ülkenin en iyi takımları ile olan mücadelelerinde başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr