Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma’nın Gündemi Eski Askeriye Alanı!

Büyükşehir tarafından yapılacak 2061 ada 4 parsele ait 203 dönümlük Eski Askeriye halk dilindeki “çamlık” alanı için Bandırma tek vücut oldu.

Büyükşehir tarafından yapılacak 2061

Büyükşehir tarafından yapılacak 2061 ada 4 parsele ait 203 dönümlük Eski Askeriye halk dilindeki “çamlık” alanı için Bandırma tek vücut oldu.

Projeyi hazırlayan Büyükşehir Belediyesi 203 dönümlük alana mevcut yeşil alanlara dokunmadan, ağaç kesmeden yapacağı alan düzenlemesi ve yeni yaşam alanları konusunda iddialı. Bandırma Belediyesi ve beraberindeki STK’lar ise Büyükşehir’in projesinin sadece alanın yeşil alan olarak düzenlenmesini talep ediyorlar.

Geçtiğimiz gün Balıkesir’de onaylanan proje sonrası siyasilerin açıklamaları da sürüyor. Bugün CHP İlçe Teşkilatı saat 17:30’da Eski Askeri Çamlık Alanı’nda açıklama yapacak. Öte yandan bugünkü gündemini Bandırma’ya ayıran Yücel Yılmaz bu akşam gazetecilerle bir araya gelip proje hakkında detaylı açıklama yapacak. Ayrıca Başkan Yılmaz, yarın ise Bandırma’daki merkez ve kırsal mahalle muhtarlarıyla kahvaltı programında bir araya gelerek bu toplantıda da Askeri Çamlık Projesi ve Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye yapılacak projeler hakkında muhtarları bilgilendireceği açıklandı.

nev bandırma