BANDIRMA’DAN BÜYÜKŞEHİR ADAYLARINA KAÇ OY GİTTİ?

03 Nisan 2019 Çarşamba, 16:20
google news takip et mobil

Onur Kutlu / Analiz Haber – Bandırma’da yerel seçim sonuçları kesinleştikçe tabloda veriler kendini göstermeye devam ediyor. Bandırma’da herkesin merak ettiği Büyükşehir Belediye Başkan Adayları İsmail Ok ve Yücel Yılmaz’a kaç oy verildiği sorusunun cevabı belli oldu. Böylelikle Balıkesir’in en büyük 4.ilçesi Bandırma’dan İsmail Ok’a 50.152, Yücel Yılmaz’a ise 38.379 kişi oy vermiş. Ayrıca geçtiğimiz seçimde olduğu gibi Bandırma geleneği bozmayarak İsmail Ok’a en çok oy veren ilçe oldu.

YÜCEL YILMAZ’IN OYLARI DAHA YÜKSEK

Seçim sonuçlarına göre  Bandırma’da Cumhur İttifakı Adayı Alp Bostancı 36.396 oy alırken Yücel Yılmaz ise Balıkesir Büyükşehir Adayı olarak 2 bin fark ile 38.379 oy almayı başardı.

İSMAİL OK’UN OYLARI DAHA DÜŞÜK

Dikkat çeken bir detay ise Millet ittifakı Adayları Tolga Tosun Bandırma’da 55.481 oy alırken Büyükşehir’de İsmail Ok 5 bin eksi fark ile 50.152 oy aldı.

İŞTE BALIKESİR’E BANDIRMA’DAN GİDEN OYLAR

BANDIRMA’DA SONUÇLAR AYLAR ÖNCESİNDEN BELLİYDİ

BANDIRMA BELEDİYE MECLİS ÜYE LİSTESİ BELLİ OLDU

AZMİN ZAFERİ…

 

 

Bir önceki yazımız olan ÖNDER: "AŞILI CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÖRNEK VE LİDER BİR KONUMDAYIZ" başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x