Son Dakika
26 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

BANDIRMA’DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

27 Aralık 2018 Perşembe, 18:10

Bandırma’da bugün su kesintisi yaşandı. 27 Aralık 2018 tarihinde yaşantıyı felç eden su kesintisinin ana hatlardan kaynaklı olduğu öğrenildi.

İŞTE BASKİ’DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Bandırma’nın içme suyu ihtiyacının karşıladığı Gönen Kumköy Regülatöründe bulunan su alma yapısının ağzında meydana gelen tıkanmadan dolayı temizlik çalışması yapılması için 15:00 ile 21:00 saatleri arasından su kesintisi yapılacaktır. Bu sebeple yüksek kesimlerde bulunan yerleşimlerde su sıkıntısı yaşanabilir. Vatandaşlarımızın bilgisine sunulur.

BANDIRMA’DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Bandırma’da yaşanan su kesintisinin saatler 20:00’den sonra giderileceği bilgisi geldi. Bandırma geneline suların 21:00’a kadar gelmesi öngörülüyor.

Haber : Onur Kutlu – BANDIRMA.COM.TR

____________________________

21 OCAK 2016 TARİHLİ GEÇMİŞ SU KESİNTİSİ HABERİMİZ

Bandırma’da uzun süredir yaşanmayan su kesintilerinin ardından bugün Baski kontrolündeki içme suyu hattında su kesintisi meydana geldi. 

Yıllar sonra baş gösteren Bandırma’daki su kesintisi Bandırma’da yaşayan vatandaşlarda kış günü paniğe neden oldu. Isınma ihtiyacının büyük kesiminin Doğalgaz kombi sistemi ile sağlandığı çağdaş kent Bandırma’da su kesintisi hayatı olumsuz derecede etkiliyor.

BANDIRMA’DA SULAR NEDEN KESİLDİ?

Bandırma’da suların ne zaman geleceği konusunda kamuoyunda çeşitli spekülasyonlar hemen baş gösterirken “fısıltı gazetesi” hemen yayına başladı. Bugün öğle saatlerinin ardından başlayan su kesintisi sonrası Baski’den bir açıklama yapılırken “Bandırma İlçesinin içmesuyu ihtiyacının karşılandığı Gönen Kumköy Regülatöründe bulunan su alma yapısının ağzında meydana gelen tıkanmadan dolayı temizlik çalışması yapılması için 15:00 ile 23:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır. Bu sebeple yüksek kesimlerde bulunan yerleşimlerde su sıkıntısı yaşanabilir. Vatandaşlarımızın bilgisine sunulur.” denildi.

BANDIRMA’DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Yukarıda sizlerle paylaştığımız duyuru haricinde Baski’den yeni bir açıklama yapılmazken şehrimize suyun bu akşam 23:00’da ulaşması planlanıyor.

BANDIRMA’DA SU KESİNTİSİ BİTTİ Mİ?

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen arıza sonrası Baski kontrolündeki Bandırma içme suyu hattındaki soru çözülmüşe benziyor. Bandırma’nın orta yükseklikteki mahallerine 21:30 itibari ile içme suyu ulaşmaya başladı. Önceki arızalara göre oldukça hızlı çözülen Bandırma içme suyu arızası Baski’nin ilk genel arıza imtihanını başarı ile geçtiğini gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Gönen'de Kaynaklar Seferber Edildi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x