Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Bandırma’da Romantik Teklif

27 Nisan 2014 Pazar, 12:26

Bandırmalı işletmeci Özgür Aydınlı kız arkadaşı Günnur İnanlı’ya Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda romantik bir evlilik teklifi gerçekleştirdi.

Bandırma Cumhuriyet Meydanı dün akşam yine eşine az rastlanır güzellikte bir geceye daha ev sahipliği yaptı. Bandırmalı Sohho Cafe işletmecisi Özgür Aydınlı 3 yılldır birlikte olduğu kız arkadaşı Günnur İnanlı’ya Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan led ekran önünde romantik bir evlilik teklifi yaptı.

Led ekranda özel hazırlattığı görüntünün yayınlanması ile başlayan teklif kısa sürede meydanda oluşan kalabalık bir vatandaş topluluğu ile adete şölen havasına dönüştü. Bu romantik teklif boyunca genç çifte arkadaşlarının yoğun desteği görülmeye değerdi.

Keman eşliğinde canlı müzik ile desteklenen romantik teklif Aydınlı’nın arkadaşı Günnur’a evlilik teklifi yapıp yüzük hediye etmesiyle birlilkte konfetilerle yoğun alkış desteği ile sona erdi.

Bizde Bandırmanınsesi olarak genç çifte şimdiden ömür boyu mutlulular dileriz.

Haber: Onur Kutlu Foto : Mustafa Yamaner

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr