Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Bandırma’da “Roman” Yazdılar

10 Haziran 2014 Salı, 09:49

Bandırma Belediyesi tarafından bu yıl 25.si düzenlenen Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nin kapanış gecesinde kendine has tarzıyla pop müziğin usta sesi Rafet El Roman ve Ezo sahne aldı.

Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran onbinlerce hayranına unutulmaz bir konser verdi.

25. Festivalin kapanış günü olan 08 Haziran Pazar gecesi Cumhuriyet Meydanındaki etkinlikler ilk olarak çeşitli şovlar ve animasyon gösterileriyle başlarken ardından DJ’ler tarafından elektronik müzik konseriyle coşku daha da arttı. DJ Performanslarının ardından 25. Festivalin gerçekleşmesinde maddi ve manevi katkı sağlayan sponsorlar için düzenlenen plaket töreninin ardından pop müziğin usta sesi Rafet El Roman ve Ezo sahne aldı. İkili Bandırmalılara verdiği konserle Cumhuriyet Meydanını dolduran onbinlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin sonunda Sanatçıya festival plaketini Belediye Başkanı Dursun Mirza takdim etti.

ezo-bnd

rafet-ezo-bnd1

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr