BANDIRMA’DA KAHVALTI GRUPLARININ YENİ ADRESİ GRAND SERENAY

08 Ocak 2020 Çarşamba, 14:56

Bandırma Grand Serenay Hotel açık büfe kahvaltı hizmeti büyük ilgi görüyor.

Yeni yönetimi ile Bandırma’da turizm konaklama sektörüne yeni bir soluk getiren Grand Serenay Hotel her sabah 50 çeşit ürünle “açık büfe kahvaltı sınırsız çay20 TL olarak Bandırma ve çevre halkının hizmetine sunuyor. Haftanın 7 günü tek fiyat aynı kalitede hizmeti sunan Grand Serenay Hotel teras restaurant Bandırma deniz ve şehir manzarası ile 09:00-13:00 saatleri arasında kahvaltı gruplarının ve vatandaşların yeni tercihi oluyor.

Yaşadığımız zor ekonomik koşullara rağmen uygun fiyatlara kaliteli ürünlerle iyi hizmeti misafirleri ile buluşturan Grand Serenay Hotel Bandırma’da grup ve aile ve nezih arkadaş çevrelerini her gün misafir ederek aile bütçelerine katkıda bulunuyor.

Talebe nitelikli cevap verebilmek için hafta içi gruplarına ve hafta sonu katılımlarına rezervasyon ile misafir kabul eden Grand Serenay Hotel’e 0266 713 47 00 nolu telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Konaklama konusunda 3 yıldız konforunu 5 yıldız hizmet kalitesi ile sunan Grand Serenay Hotel’e konaklama online rezervasyon için www.grandserenayhotel.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ÖNDER: "AŞILI CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÖRNEK VE LİDER BİR KONUMDAYIZ" başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x