Son Dakika
23 Ocak 2020 Perşembe
grand serenay hotel bandırma

BANDIRMA’DA KAHVALTI GRUPLARININ YENİ ADRESİ GRAND SERENAY

08 Ocak 2020 Çarşamba, 14:56

Bandırma Grand Serenay Hotel açık büfe kahvaltı hizmeti büyük ilgi görüyor.

Yeni yönetimi ile Bandırma’da turizm konaklama sektörüne yeni bir soluk getiren Grand Serenay Hotel her sabah 50 çeşit ürünle “açık büfe kahvaltı sınırsız çay20 TL olarak Bandırma ve çevre halkının hizmetine sunuyor. Haftanın 7 günü tek fiyat aynı kalitede hizmeti sunan Grand Serenay Hotel teras restaurant Bandırma deniz ve şehir manzarası ile 09:00-13:00 saatleri arasında kahvaltı gruplarının ve vatandaşların yeni tercihi oluyor.

Yaşadığımız zor ekonomik koşullara rağmen uygun fiyatlara kaliteli ürünlerle iyi hizmeti misafirleri ile buluşturan Grand Serenay Hotel Bandırma’da grup ve aile ve nezih arkadaş çevrelerini her gün misafir ederek aile bütçelerine katkıda bulunuyor.

Talebe nitelikli cevap verebilmek için hafta içi gruplarına ve hafta sonu katılımlarına rezervasyon ile misafir kabul eden Grand Serenay Hotel’e 0266 713 47 00 nolu telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Konaklama konusunda 3 yıldız konforunu 5 yıldız hizmet kalitesi ile sunan Grand Serenay Hotel’e konaklama online rezervasyon için www.grandserenayhotel.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YÜCEL YILMAZ'DAN ERDEK'E YATIRIM ATAĞI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x