Son Dakika
17 Aralık 2017 Pazar

Bandırma’da Haberciliğin Yükselen Yıldızı Bandirma.com.tr

05 Haziran 2014 Perşembe, 20:03

Bandirma.com.tr Bandırma’da haberciliğin yükselen yıldızı oldu.

Son 1 yıldır Kutlu Creative bünyesinde her gün aktif olarak güncellenen ve 5 yıldır bölgemizde şehir portalı olarak hizmet veren Bandirma.com.tr yapmış olduğu aktüel ve güncel haberler ile farklılığını koruyor. “Özgün ve Canlı” sloganı ile Bandırma’da ayrım yapmaksızın her kesimin sesi olan Bandirma.com.tr her geçen gün artan ziyaretçi sayısı, orjinal tasarımı, kullanıcı odaklı reklamcılık anlayışı ile bölgemizdeki kurum ve kuruluşların da tercihi olurken yapmış olduğu özel haberler ile de tıklanma rekorları kırıyor.

onur kutlu creativeBandirma.com.tr İmtiyaz Sahibi Onur Kutlu yaptığı açıklamada “Bu şehirde doğup, bu şehirde öğrenen biri olarak Bandırma için en iyisini yapmak adına bundan yaklaşık 1 yıl öncesinde Kutlu Creative markası ile yola çıktık. Web tasarım ve medya sektöründeki 10 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemi Bandırma’ya sunmaktan mutluyum bunun geri dönüşümünü de yapmış olduğumuz çalışmalarla sizlerden her zaman alıyoruz. Bizim en büyük mutluluğumuz bu konuda müşterilerimizin memnuniyetlerini her zaman dostlarına aktarıp yeni projelerle yeni yüzlerle tanışmak oluyor. Bandirma.com.tr’yi Bandırma’da diğer internet sitelerinden ayıran en büyük özellik profesyonel görsel ve haber ekip tarafından yönetilmesidir. Sahada bizim için gönüllü çalışan birçok muhabir arkadaşımız var bununla birlikte gündemin dününü değil yarınını bugünden sitemizde paylaşıyoruz. Bandırma’da anlık olarak binlerce ulaşabildiğimiz Bandırmanın Sesi isimli bir sosyal medya hesabımızda var. Biz kimseye sitemize destek olduğu yada olmadığı için küsmüyor bu ilke ile yayıncılığımızı sürdürüyoruz. Son olarak Bandırma’nın internetteki markası Bandirma.com.tr ye sahip çıkan siz değerli okurlarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz sponsor olarak yanımızda olan şirket sahiplerine de ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr