Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Bandırma’da Edip Uğur Rüzgarı

23 Şubat 2014 Pazar, 13:10

DSC_6018Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından Bandırma’da düzenlenen kahvaltı etkinliğinde konuştu.

Balıkesir ilçe ve köylerinin yeni dönemde büyükşehir olması ile beraber kazanacağı avantajlarını anlatan Uğur Ak Parti iktidarı ile Balıkesir ve Bandırma’nın Türkiye’nin yeni cazibe merkezi haline geldiğini belirtti. Balo projesi sayesinde sanayicilerin Bandırma ve Balıkesir Organize Sanayi bölgelerinde yatırım yapmak için sıraya girdiğini belirtti. Bandırma’nın da limanı sayesinde Türkiye’nin Dünya’ya açılan önemli gümrük kapısı haline geldiğinin altını çizdi.

Bandırma Perema Hotel’de düzenlenen kahvaltı etkinliğine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur’la beraber Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, Ak Parti İl Teşkilatı Başkanı Mahmut Poyrazlı, İlçe Teşkilatı Başkanı Eşref Kasapoğlu, partinin kurucu üyeleri, Balıkesir ve Bandırma eski İlçe Teşkilatı Başkanları, Balıkesir ve Bandırma Eski Belediye Başkanlarından Sabri Uğur ve Recep Eraydın, Ak Parti Bandırma Belediye Meclis Üyesi Adayları, Kadın ve Gençlik kolları ve Ak Partili üyeler katıldı.

Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci bugün saat 14:00’da Bandırma Şöförler Odası Düğün Salonu’nda projelerini açıklayacak meclis üyelerini tanıtacak.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr