Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Bandırma’da Bıçaklı Kavga

09 Eylül 2014 Salı, 21:37

Edincik Mahallesinde meydana gelen bıçaklı kavgada bir kişi yaralandı. Yaralı Bandırma Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken, olay sonrasında kaça şüphelinin aranmasına ise güvenlik güçlerince devam ediliyor.
Edinilen bilgilere göre, olay Bandırma’nın Edincik Mahallesinde meydana geldi. Daha önce aralarında husumet olduğu bilinen Serhat Cin (20) ve Recep Türker (36) Hamamönü mevkiinde karşılaştı. Tarafların sözlü tartışması kısa sürede arbedeye dönüştü. Çıkan arbedede Recep Türker üzerinde bulunan bıçakla Serhat Cin’i vücudunun değişik yerlerinden bıçakladı.
Olay sonrasında şüpheli Recep Türker suç aletiyle birlikte kaçarken yaralı Serhat Cin Bandırma Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Serhat Cin’in hayatı tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken şüphelinin aranmasına güvenlik güçlerince devam ediliyor. Bandırma Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

İlkhaber Gazetesi

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr