Bandırma Yerel Seçim Sonuçları 2019

31 Mart 2019 Pazar, 16:03

Bandırma 2019 Yerel Seçim Sonuçları belli olur olmaz bandirma.com.tr’de sizlerle paylaşacağız. Bandırma Belediye Başkan Adayları Alp Bostancı ve Tolga Tosun oylarını kullandılar. Bandırma’da 2019 yerel seçimlerinde oylar kullanma işlemi 17:00’da sona erecek. Bandırma’da 373 sandıkta kayıtlı 115.419 seçmen oy kullanacak. Gün içerisinde Bandırma’da oyların kullanma işleminin yapıldığı okul bahçelerinde kalabalık olduğu katılımın yüksek olduğu gözlendi.2019 Yerel seçimlerinde Bandırma’da alfabetik sıra ile Ak Parti, BTP, CHP, DSP ve SP belediye başkanlığı için aday göstererek seçimlere katıldı. Belediye meclisinde ise Ak Parti, BBP, BTP, CHP, DSP, HDP, SP ve TKP meclis listelerinde yarıştılar. Balıkesir Büyükşehirde ise Ak Parti, BTP, DP, SP, HDP, İyi Parti, SP, TKP, Vatan Partisi ve Bağımsız Şuayip Çetin belediye başkanlığı için seçmenlerden oy istedi.

Bandırma Yerel Seçim Sonuçları Güncel

Bandırma’da yerel seçim sonuçları belli olur olmaz Bandirma.com.tr’den takip edebileceksiniz. Ayrıca NTV yayınlarından da Türkiye geneli sonuçları sonuçları il ile takip edebileceksiniz…


Bir önceki yazımız olan BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAYITLARI başlıklı makalemizde 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Adresi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x