Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Bandırma Ulaşım Yeni Yerinde

04 Ağustos 2014 Pazartesi, 13:58

Bandırma Ulaşım A.Ş. araçlarının toplanma noktası olan yeni garajına taşındı.

Eski garajının toplamda 2 katı büyüklünde olan ve fiziki imkanları, sosyal donatıları ile daha geniş kapasitesili yeni merkezi hakkında açıklama yapan Bandırma Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bican ” Şirket ortaklarımıza ve çalışanlarımıza daha kaliteli ve yüksek standartta hizmet verebilmek için eski garajımızın iki katı büyüklüğündeki yeni yerimize taşındık. Yeni alanımızda mevcut araçlarımızı ve gelecek yılları da düşünerek geniş kapsamlı bir araç bakım kademesi, üç aracın aynı anda yıkanabilmesine olanak sağlayan yıkama peronu, hizmet odası, şoför dinlenme odası ve toplantı salonu başta olmak üzere her birimimizi yeniden inşa ettik. Bu sayede şirketimizin kurumsal kimliğini profesyonellik olgusuyla harmanlayarak Bandırmamıza yakışan toplu taşıma hizmetini sunmayı amaçlıyoruz.

Bizlere bu çalışmalarımızda her türlü desteği veren Sayın Sedat Pekel’e, Belediye Başkanımız Sayın Dursun Mirza’ya, Encümen ve Meclis Üyelerimize, Belediye Daire Amirlerimize, Belediye Kademesinde görev yapan Kademe Şefleri ve çalışanlarına gönül dolusu teşekkürlerimizi sunarım.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr