BANDIRMA TİCARET ODASI İDO’YA SEFER TALEBİNDE BULUNDU

10 Ekim 2018 Çarşamba, 15:26
google news takip et mobil

Bandırma Ticaret Odası, Bandırma – İstanbul arası sefer yapan İDO Deniz Otobüslerinin sonbahar tarifesinde Bandırma’dan sadece Pazar günü saat 18.30’da İstanbul’dan Cuma günü 07.00’de yapılacak iki seferde feribot olduğu, diğer tüm hafta içi ve hafta sonu seferlerinin deniz otobüsü ile yapılacak olması üzerine Bandırma’da kış mevsiminin büyük bir kısmında hava koşulları sebebiyle deniz otobüsü seferleri yapılamadığından kış boyunca birçok gün sefer olmayacağı göz önünde bulundurularak ticari gereksinimlerle İstanbul’a gidip gelen üyelerin talepleri doğrultusunda İDO İstanbul Deniz Otobüsleri San. ve Tic. Aş.’ne feribot seferlerinin arttırılması talebiyle yazılar yazılmış, görüşmeler yapılmıştır.

İDO’dan Bandırma Ticaret Odası’na ise “Yeni dönemdeki artan yakıt maliyetleri, döviz kuru, enflasyon artışı gibi dış etkenler doğrultusunda filomuzda bulunan gemilerin optimum çalışmalarını göz önünde bulundurarak Sonbahar Tarifemiz bu doğrultuda yeniden düzenlenmiştir.” şeklinde bir açıklama gelmiştir.

 

Bir önceki yazımız olan BAŞDANIŞMAN AYDIN ÖZEN: BANDIRMASPOR'A DESTEĞİMİZ SÜRECEK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x