Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bandırma Tercüme bürosu

Bandırma Tercüme bürosu kurumsal

Bandırma Tercüme bürosu kurumsal çözüm ortağınız, tercüme sektöründe bir tercüme bürosunun başarıyı yakalaması müşterileri için sunduğu kurumsal çözümlerden geçer.

Bir tercüme projesinin kaliteli olmasında da tercüme bürosunun sunduğu çözümler etkidir. Yani bir Tercüme bürosu müşterilerinin bir nevi kurumsal çözüm ortağıdır.

Çeviri Çözümleri’nde Kurumsal Çözüm Önerileri

Bandırma Çeviri Çözümleri kurulduğu günden bu yana bireysel ve kurumsal müşterileri için profesyonel ve deneyim sahibi ekibiyle kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Uygun fiyat zamanında teslimat politikası çerçevesinde hizmet veren Çeviri Çözümleri, bu politikası ile müşteri tarafından her zaman takdir almıştır.

EN15038 Tercüme Hizmet KaliteStandartlarında hizmet veren bir tercüme bürosu olarak hizmet kalitesini sürekli iyileştirmiş ve geliştirmiştir. Böylelikle müşteri memnuniyet düzeylerini hep üstlerde tutmuştur.

Kurumsal Çözüm Ortağınız Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Kurumsal çözüm ortağınız olan bir tercüme bürosu olarak birçok dilde yazılı ve sözlü tercüme hizmeti veriyoruz. Bilgi ve deneyim sahibi tercümanlarımızla, tercüme projelerinizde kalite ve doğruluğun garantini veriyoruz.

Yazılı Tercüme Hizmetlerimiz

Web sitesi tercümesi hizmetimizle bireylerin ve kurumların hizmet ve ürünlerini yurtdışında tanıtma ve pazarlaması bağlamında katkıda bulunuyoruz.  Hastane web sitesi, doktor web sitesi, ticari web site, teknik web sitesi vb. siteler için web site tercümesi sağlıyoruz.

Ticari alanda çevirisi en sık talep edilen gümrük belgeleri için ticari tercüme hizmeti sağlıyoruz. Sigorta evrakları, bankacılık evrakları, nakliye ve taşımacılık evraklarını yeminli veya noter onaylı olarak tercüme ediyoruz.

Finansal belge ve raporları, faturaları, bilançoları, gelir tablosu gibi finansal dokümanlar için finansal tercüme hizmeti veriyoruz. Finansal tercümede finansal terminolojiye dikkat ediyoruz.

Hukuki alanda sözleşmeler, toplantı tutanakları, mahkeme evrakları, vekaletnameler vb. hukuki dokümanları tercüme ediyoruz. Müşteri talebi doğrultusunda söz konusu belgeleri yeminli tercüman kaşe ve imzalı veya noter tasdikine uygun olarak hazırlıyoruz.

Tıbbi raporların, ilaç prospektüslerinin, hasta onam formlarının vb. tıbbi dokümanların tıbbi tercümesini gerçekleştiriyoruz. Tüm tıbbi tercüme süreçlerini büyük hassasiyet ve titizlik içerisinde yürütüyoruz.

Akademik alanda tez, ödev, makale, araştırma gibi içerikleri tercüme ediyoruz. Akademik tercüme hizmetini ilgili alanda bilgi ve deneyim sahibi tercümanlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Teknik alanda kullanım kılavuzu, katalog ve broşür gibi içerikleri mühendislik alanlarında bilgi ve denetim sahibi tercümanlarımızla çeviriyoruz.

Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz

Çeviri Çözümleri kurumsal çözüm ortağınız olarak sadece yazılı olarak değil sözlü olarak da profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemlerinde şirket ana sözleşmesinin tercüme edilmesi gerekir. Bu kapsamda tarafların yanlarında yeminli tercüman bulundurması lazımdır. Çeviri Çözümleri yıllarında bilgi birikimine ve deneyimine sahip yeminli tercümanlarıyla birçok dilde sözlü tercüme sağlamaktadır.

Noterlerde yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından gerçekleştirilen tüm işlemlerde vekaletname, imza sirküleri, imza beyannamesi vb. noterlik belgelerinin sözlü tercümesi gerekmektedir. Çeviri Çözümleri noter yemini bulunan tercüman kadrosuyla yabancı vatandaşlar için tüm noter süreçlerini kolaylaştırmaktadır.

Tapu ve nikah işlemleri, iş toplantıları ve konferanslar için ihtiyaç duyduğunuz sözlü tercüme hizmetini Çeviri Çözümleri sizler için sağlamaktadır.

Kurumsal çözüm ortağınız olarak Çeviri Çözümleri’nin tercüme hizmetleri hakkında adresinden bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlardan firmaya ulaşabilirsiniz.

nev bandırma