BANDIRMA SANDIĞA GİDİYOR

31 Mart 2019 Pazar, 00:00
google news takip et mobil

Bugün Bandırma; Büyükşehir Belediye Başkanı, Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarlarını seçim için sandığa gidiyor.

31 Mart 2019 yerel seçimleri Bandırma ve Balıkesir için büyük önem taşıyor.  Çünkü geride kalan 5 yıl içerisinde Bandırma halkı başkanların farklı partilerden olması sebebi ile Büyükşehir Belediyesi ile Bandırma Belediyesi’nin hizmet yarışını değil her iki taraftan da “bahanelerle” geçen bir döneme şahit oldu. Şimdi bunu değiştirmek adına Bandırma için yeni bir şans var daha var önünde. Bunun kararını bugün Bandırma sandıkta verecek.

“EŞİT ŞARTLARDA OLDUKÇA SEVİYELİ BİR SEÇİM OLDU”

Bandırma yereline baktığımızda 2 adayla geçen seçim kampanyası döneminde oldukça seviyeli bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Önce Ak Parti Belediye Başkan Adayı olarak Alp Bostancı belirlendi ardından CHP Genel Merkezi aylar süren belirsizliği Bandırma’da değişimi uygun görerek Av. Tolga Tosun’u başkan adayı olarak gösterdi. Her iki Başkan adayının gözlerinde Bandırma için yapmak istediği projeleri ve halkına hizmet için en iyiyi sunma hevesini okumak mümkün. Her iki aday arasında oldukça seviyeli ve saygılı bir propaganda dönemi ile bu sürecin tamamlandığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda bu sürecin belediye imkanları kullanılmadan eşit şartlarda yapılabildiğini de herkes görmüş oldu.

Bandirma.com.tr olarak geride kalan yaklaşık 6 aylık aday adaylığından aday belirleme süreci içerisinde tarafsız bir şekilde adayların çalışmalarını herhangi bir ticari amaç yada çıkar gütmeksizin gerek canlı yayınlarla gerekse haber akışımız ile sizlere aktardığımızı düşünüyoruz.

Yeniden belirtmek gerekse;

“Bu bir yerel seçimdir ve Bandırma’ya en iyi hizmeti verecek olan aday ve ekibi kazansın diyor tüm adaylara başarılar diliyoruz.”

Saygılarımızla…

BANDIRMA.COM.TR

Bir önceki yazımız olan ÖNDER: "AŞILI CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÖRNEK VE LİDER BİR KONUMDAYIZ" başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x