Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Bandırma MHP’den Hocalı Katliamı Açıklaması

25 Şubat 2014 Salı, 23:23

karani erkulMilliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul, Hocalı katliamının 22.yılı nedeniyle bir açıklama yaptı.

Uluslar arası topluma Hocalı’da yapılan katliamın hesabının sorulması için çağrıda bulunan Erkul, “Ermenistan işgal ettiği Azerbaycan topraklarını derhal terk etmelidir. Hocalı’daki katliam tüm dünyanın gözü önünde işlenen toplu bir cinayet olmasına rağmen, sözde medeni ülkelerce göz yumularak sessiz sedasız kabullenilmesi hazin bir durumdur” dedi.

Uluslar arası ülkelerin harekete geçerek yanan yüreklere su serpmesi gerektiğinin altını çizen Erkul “Ermenistan işgal ettiği Azerbaycan topraklarını terk etmeli, Birleşmiş Milletler aldığı kararlara uygun şekilde davranarak Hocalı Katliamının hesabını sormalıdır. Bugün kendilerini mazlum millet olarak dünya kamuoyuna pazarlayan zalimler ve bu duruma çanak tutanlar iyi bilsinler” şeklinde konuştu.

Öte yandan Bandırma Ülkü Ocaklar Başkanlığı 26 Şubat 2014 saat:16.00’da Cumhuriyet Meydanında Hocalı katliamının 22.yılı nedeniyle basın açıklaması yapacak.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr