BANDIRMA KENT KONSEYİ BAŞKAN ADAYLIĞININ EN KUVVETLİ ADAYI ÜNLÜ DR. MURAT ERGÖZ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI HER GÜN ZİYARETE DEVAM EDİYOR

18 Haziran 2019 Salı, 12:13

Bandırma Kent Konseyi Başkanı adayı Dr.Murat Ergöz ve Yürütme Kurulu adayları Kadri Civan, Belgin Şentürk, Deniz Taylan Bandırma Esnaf Kefalet Kooperatifi Baskanı Sayın Niyazi Güler Başkanı ziyaret ettiler.

Kendisinden destek talep ettiler. Çok yapıcı ve başarılı bir görüşme oldu. Bandırma için Kent Konseyi olarak yapılabilecek projeleri konuştular.Taraflar şu sloganlar etrafında birleştiler.
“Herşey Bandırma İçin”
“BANDIRMA İÇİN HEP BERABER EL ELE”

 

Bandırma Kent Konseyi Başkan adayı Dr. Murat Ergöz ve Yürütme Kurulu adayları Kadri Civan, Belgin Şentürk ve Deniz Taylan Türkiye Muhtarlar Derneği Bandırma Şubesi Başkanı Sayın Hüseyin Kocabıyık ile görüştü ve desteklerini talep etti. Adaylar başarılı bir görüşme sonunda kendilerini kabul ettikleri ve değerli destekleri için çok teşekkür ettiler. Aşağıdaki sloganda birleştiler.
“Herşey Bandırma İçin”
“BANDIRMA İÇİN HEP BERABER EL ELE”

 

Bir önceki yazımız olan MHP İLÇE BAŞKANI YURTTAŞ BAKKAL BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x