BANDIRMA EVİNDE BELEDİYE EKİPLERİ SAHADA

25 Mart 2020 Çarşamba, 10:34
google news takip et mobil

Bandırma’da havaların soğuması ile birlikte dışarıya zorunlu olmadıkça çıkan vatandaşların sayısı azalırken Bandırma Belediyesi’ne bağlı temizlik ekipleri çalışmalarına hızla devam etti.

Şehrimizde hava durumunun soğuk ve rüzgarlı olarak seyretmesi koronavirüs tedbirleri çevçevesinde dışarıya çıkan vatandaş sayısını bir hayli azaltı. Dün ve bugün Bandırma’nın işlek caddeleri ve meydanlarında sessizlik hakimdi.

Öte yandan Bandırma Belediyesi ekiplerinin de gün boyunca tedbiri elden bırakmayarak ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına devam ettiği sahada gözlendi.

Bandırma Belediye Başkanı AV. Tolga Tosun yaptığı açıklamada “Corona virüsüne önlem almak amacıyla, vatandaşlarımız için risk oluşturabilecek tüm alanlarda dezenfekte çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin sağlığı için gerekli önlemleri alıyoruz. Kentimizde vatandaşlarımıza hizmet eden tüm kapalı ve açık alanların hepsinin düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Ancak virüsle mücadelede bireysel tedbirler çok önemlidir. Vatandaşlarımızdan bu konuda maksimum düzeyde dikkatli olmalarını istiyorum.” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi Yapıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x