Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Bandırma Diş Hastanesi’ne “ACİL” Bekleniyor

11 Eylül 2014 Perşembe, 23:31

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne akşam mesai saatleri haricinde giden hastalar mağdur oluyor.

 Acil servisi bulunmayan ve gece boyunca görevli nöbetçisi olmayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden hastalar geri dönerek sabahlara kadar acı çekmeye mahkum ediliyor.

Özellikle akşam saatlerinde vücut dinlenmeye çekildiği zaman şiddetini gittikçe arttırarak büyük ölçüde hissettiren diş ağrısı vatandaşlara adeta kabir azabı çektirmekte. Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, mesai saatleri dışında kapılarını hastalara kapatınca diş ağrısı yaşayan vatandaşlar sabahlara kadar acı çekmek zorunda kalıyor. İlaç almak ya da diş çektirmek için gecenin bir saatinde yollara düşen vatandaşlar, güvenlik görevlileri tarafından çevrilip evlerine geri gönderiliyor. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde şimdiye kadar bir acil servisin hayata geçirilmemesi büyük bir eksiklik olarak nitelendirilmekte. Ahmet TÜRKMEN

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr