BANDIRMA DİDİK DİDİK İLAÇLANDI | Bandirma.com.tr

6 Aralık 2023 - 21:38

BANDIRMA DİDİK DİDİK İLAÇLANDI

BANDIRMA DİDİK DİDİK İLAÇLANDI
Son Güncelleme :

27 Nisan 2020 - 23:00

186
google haberler

Bandırma Belediyesi Kırsal Mahalle Muhtarlarımızla dayanışmanın en güzel örneklerinden birini sergiledi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıyla birlikte 4 gün boyunca uygulanan Sokağa çıkma yasağında da çalışmalarına ara vermeden sürdüren Bandırma Belediyesi, dezenfekte çalışmalarını kırsal mahalle muhtarlarının da verdiği destekle sürdürüyor. Salgınla mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda Kırsal Mahalle Muhtarlarımız, kendi mahallelerinden temin ettikleri Zirai faaliyetlerde de kullanılan özel ilaçlama makinelerinin yer aldığı 35 adet traktörle dezenfekte çalışmalarına destek verdi.

İlk olarak belediye şantiyesinde çalışmalar öncesi Kırsal Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, çalışmalar hakkında bilgi vererek bu salgının bugün sergilenen dayanışma ruhuyla kısa sürede durduracağına inandığını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Bugün Kırsal Mahalle Muhtarlarımız dayanışmanın en güzel örneklerinden birini sergileyerek Kentimizin dezenfekte çalışmalarına Belediyemizle birlikte büyük katkı sunuyorlar. Bugün sergilenen birlik ve beraberlikle bu salgının üstesinden geleceğiz. Kırsal Mahalle Muhtarlarımız tarafından temin edilen ve bugünkü dezenfekte çalışmalarında kullanılan araçlara mazot desteği vermek istedik ancak kendileri bunu kabul etmedi ve mazot maliyetinin sosyal yardım çalışmalarında kullanılarak Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine katkı sunmak istediklerini söylediler. Ben kendilerine bu örnek davranıştan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Ardından tüm ekipler Belediye Şantiyesinden hepbirlikte çıkarak planlanan mahalle, cadde ve sokaklarda dezenfekte çalışmalarına geçti.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x