Son Dakika
17 Aralık 2017 Pazar

Bandirma.com.tr Sonucu Önceden Belirledi

25 Haziran 2014 Çarşamba, 18:09

Bandırma Kent Konseyi’nin 2014 yılı genel kurulunda başkanlığa Âdil Levent Coşkun seçildi.

Barış Manço Kültür Merkezi’nde, Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin’in divan başkanlığı, Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çemberci’in başkan yardımcılığı ve Funda Kaya’nın yazmanlığında gerçekleşen genel kurulda, çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcisi olarak 210 kişinin oy kullanma hakkının bulunduğu genel kurula başkan adayı olarak Muazzez Palta, Âdil Levent Coşkun, Encan Aydoğdu, Raşit Tosun ve Mustafa Gürsoy katıldı.

Başkan adayı olarak konuşma hakkını kullanırken, kürsüde rahatsızlanan Engin Arıcan ise daha sonra adaylıktan çekildi. Oylama sonunda, A. Levent Coşkun, 61 oyla başkan olurken, ona en yakın oyu ise 56 oyla Encan Aydoğdu aldı.

Bandırma Haber – Önder Balıkçı

-Bandirma.com.tr anketi sonucu önceden belirledi.
Bandirma.com.tr web sitesinin yapmış olduğu 1 günlük anket çalışmasında Bandırma Kent Konseyi Başkanı kim olsun anketinin birincisi mevcut seçilen Adil Levent Coşkun olurken öte yandan Memursen Sendikası’nın önceden yapmış oldukları başvuruya rağmen seçime katılmaları kabul edilmediği nedeni ile seçimin iptali için Bandırma Kaymakamlığı’na yazılı dilekçe verdiği de gelen bilgiler arasında.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr