Bandırma CHP’den Sürpriz Ankara Çıkartması

26 Haziran 2014 Perşembe, 12:40

CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza CHP Bandırma Örgütü Yönetim Kurulu Üyeleri Vahit Ak, Barış Tütüncü, Volkan Gözükara, Mustafa Akay, Serpil İlbaşı, Hüseyin Çeri, Mehmet Ali Uğur Tanır, Belediye Meclis Üyeleri Selim Panç, Ozan İbrahim Tüm, Tolga Tosun, Celile Gezen, Abdullah Erbay, Fatma Sibel Tığılı, Gökhan Yankol, Şerafettin Engüdar, Cemal Adıgüzel, Sami Türkmen, İsmail Erhan Atik, SODEV Genel Sekreteri Mehmet Tüm, On Dergisi’nden Hüsamettin Yeşilbağ’dan oluşan oluşan heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaretlerde bulundu.

Balıkesir Milletvekilleri Namık Havutça ve Haluk Ahmet Gümüş ile birlikte CHP Grup toplantısına katılan heyet daha sonra öğle yemeğinde milletvekilleri Havutça, Gümüş ve Nedret Akova ile birlikte oldular. Heyet, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek Bandırma’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza 30 Mart yerel seçimlerini büyük ve önemli bir farkla CHP oylarını artırarak aldıklarını anımsattı. Balıkesir Milletvekili Havutça da, birlik ve beraberlik içerisinde başarılı bir çalışma ile Bandırma ile Erdek ve Manyas’ta belediye başkanlıklarını kazandıklarını söyledi. Havutça, 17 Eylül’ün Bandırma’nın, 18 Eylül’ün de Erdek’in kurutuluş günleri olduğunu belirterek, Kılıçdaroğlu’nu bölgeye davet etti.
CHP Heyeti daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ü ziyaret etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr