BANDIRMA BELEDİYESİ’Nİ AYLIK 2,5 TL AÇIKLA DEVİR ETTİ

05 Nisan 2019 Cuma, 16:37

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, düzenlenen törenle görevini Tolga Tosun’a devretti. Devir teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Tolga Tosun, seçim sonrasında kendisini kutlamaya gelecek olan ilçe sakinlerinden çiçek getirmemelerini istedi.

Çiçek bedellerinin ilçede kurulu bulunan Yardımseverler Derneği, İyi ki Varsın, Çağdaş Yaşamı Destekleme ve Atatürkçü Düşünce Derneğine bağışlamaları konusunda çağrıda bulunan Tosun, “Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durum dikkate alındığında bu tür derneklerimiz ciddi sıkıntı içinde bulunmaktadır. Bu derneklerimiz gençlerimizin eğitimlerine ve ihtiyaç sahibi ailelerinin ihtiyaçlarının giderilmesinde önemli görevler üstlenmektedir. Bundan dolayı vatandaşlarımızdan getirecekleri çiçek bedellerini bu kurumlara yatırmalarını talep ediyorum” dedi.

-Mirza’ya teşekkür etti
Mirza’ya gerek meclis üyeliği gerekse belediye başkanlığı döneminde ilçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Tosun, görev sürem boyunca yapacağım çalışmalarda eksiklikleri olursa beni uyarmasını özellikle kendisinden talep ediyorum. Her zaman kendisinin bilgi, tecrübe ve birikimlerine ihtiyacımız var” ifadesini kullandı. Dursun Mirza’da konuşmasında, anlı ak, başı dik olarak bu görevi tamamlamanın gururunu yaşadığını söyledi. Bütçesinin yüzde 47 kısmı personel harcamalarına giden Bandırma Belediyesi’nin aylık giderleri 8 milyon TL’yi bulurken gelirleri 5.5 milyon TL civarında, belediyenin her ay 2.5 milyon TL açık bulunuyor. Belediyenin alacağı ise 56 milyon TL.

Bir önceki yazımız olan BAŞKAN TOLGA TOSUN MAZBATASINI ALDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x