Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BANDIRMA BELEDİYESİNDE STRATEJİ GELİŞTİRME TOPLANTILARI SÜRÜYOR

Bandırma Belediyesi ve Türkiye Kalite Derneği (KalDer) arasındaki protokol gereği iç hizmet eğitimleri ve strateji geliştirme toplantıları sürüyor.

Bandırma Belediyesi ve Türkiye

Bandırma Belediyesi ve Türkiye Kalite Derneği (KalDer) arasındaki protokol gereği iç hizmet eğitimleri ve strateji geliştirme toplantıları sürüyor.

Bugün yapılan ve Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Başkan Yardımcıları; Ozan Onur, Metin Ok, İsmail Ay’ın yanı sıra tüm daire müdürlerinin de katıldığı strateji geliştirme toplantısı oldukça verimli geçti. KalDer EFQM Rehberi Kadir Akbaş’ın verdiği seminerde, Bandırma Belediyesinin kurumsal yapısındaki güçlü yanlara dikkat çekilirken gelecek planlaması ve vatandaşa verilen hizmet kalitesinin daha da arttırılması konusu masaya yatırıldı.

Daire müdürlerinin önerilerini ve EFQM Rehberi Kadir Akbaş’ın dikkat çektiği konuları not alan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, toplantı sonrasında: “Amacımız; Bandırmamıza kaliteli ve eksiksiz hizmet sunabilmek, geleceğimiz için doğa dostu, çevreci, her ayrıntısı düşünülmüş kent planlaması yapabilmek, bütçemizi en doğru şekilde kullanmak ve güçlü bir kurumsal yapı oluşturmak. Bunun için de konusunda bilgi ve deneyimi olan uzmanlardan, Onyedi Eylül Üniversitemizden, kurumumuzdaki yöneticilerimizden gelen tüm önerileri ve tavsiyeleri dikkate alıyoruz. Kentimizdeki STK’larımız, muhtarlarımız ve bütün paydaşlarımız ile iş birliklerimizi arttıracak, Bandırmamızın geleceğini birlikte planlayacağız” dedi.

nev bandırma