BANDIRMA BELEDİYESİ’NDE KURUMSAL KİMLİKTE YENİ DÖNEM

10 Ocak 2020 Cuma, 12:17

Bandırma Belediyesi 2020 yılı promosyon ürünlerinde Belediye Başkanı Tolga Tosun’un isminin yazmaması dikkatlerden kaçmıyor.

Bandırma halkının parası ile bastırılan Bandırma Belediyesi’ne ait kurumsal kimlikli hediyelikte Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’un isminin sadece ajandanın kapak sayfası ve masa takviminin ilk sayfasında nezaketen yazması Bandırma’nın parası ile Bandırmalı’ya hava atma döneminin yeni Başkan Tolga Tosun döneminde sona erdiğinin göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Dursun Mirza Döneminde Yapılan Yanlış Uygulama Artık Sona Erdi

Hatırlanacağı üzere geçmiş dönem Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırma Belediyesi tarafından hazırlanan tüm hediye ürünlerinde kurumsal kimliğe Belediye Başkanı ünvanı ile kendi ismini de dahil ettirmiş hatta öğrencilere hediye olarak Belediye üzerinden dağıttığı satrançlarda dahi ismini yazdırmıştı.

Öte yandan sosyal medya tanıtım çalışmalarında da Belediye Başkanı Tolga Tosun’un isminin daha az geçtiği açıkça görülmekte.

Bir önceki yazımız olan ÖNDER: "AŞILI CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÖRNEK VE LİDER BİR KONUMDAYIZ" başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x