Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Bandırma Belediyesi’den Eğitime Projeksiyon Sürüyor

22 Şubat 2014 Cumartesi, 14:48

baskan-pekel-prooBandırma Belediyesi tarafından öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla yapılan projeksiyon aleti yardımları devam ediyor. Yapılan yardımlar kapsamında son olarak Marmara İlkokuluna Belediye Başkanı Sedat Pekel tarafından perdeleriyle birlikte iki adet projeksiyon aleti hediye edildi.

Marmara İlkokulu öğretmenleri, nezaket amacıyla gerçekleştirilen ziyarette okullarına hediye edilen projeksiyon aletlerinden dolayı Başkan Pekel’e teşekkür ederken konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Sedat Pekel, Bandırma Belediyesi’nin eğitimin her alanında okullarımızın ve öğrencilerimizin yanında yer aldığını söyledi.

Pekel: “Bandırma’nın yerel yönetimi olarak eğitim alanında yerine getirdiğimiz çalışmalarla okullarımızın ve öğrencilerimizin her zaman yanında olduk. Okullarımızın fiziki problemlerinin giderilmesi, öğrencilerimizin günümüz koşullarına uygun bir şekilde daha çağdaş bir eğitim alabilmesi için yerine getirdiğimiz araç-gereç yardımlarımız bu amaçla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Bu düşüncenin ışığında son olarak bizlere Marmara İlkokulundan gelen talep üzerine çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamak için kendilerine iki adet projeksiyon aleti hediye ettik. Bundan sonrada bu hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr