Bandırma Belediyesi Kenti Daha Yeşil ve Estetik Bir Görünüme Kavuşturuyor! | Bandirma.com.tr

5 Aralık 2023 - 15:20

Bandırma Belediyesi Kenti Daha Yeşil ve Estetik Bir Görünüme Kavuşturuyor!

Bandırma Belediyesi, kenti ferah ve yaşanabilir hale getirmek için çeşitli alanlarda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeşil alanların artırılması, park düzenlemeleri ve modern peyzaj çalışmalarıyla kentin estetiği ve konforu geliştiriliyor. Aynı zamanda trafik akışını düzenleyen dönel kavşaklarla ulaşım güvenliği sağlanıyor.

Bandırma Belediyesi Kenti Daha Yeşil ve Estetik Bir Görünüme Kavuşturuyor!
Son Güncelleme :

24 Ekim 2023 - 19:59

187
google haberler

Bandırma Belediyesi, kent sakinlerine daha fazla yeşil alan sunma amacıyla parkları yeniden düzenliyor ve yeni yeşil bölgeler oluşturuyor. Bu çalışmalar, kişi başına düşen yeşil alan miktarını artırarak kentin yaşanabilirliğini artırıyor. Ayrıca, kentteki önemli kavşak alanları Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarıyla daha modern ve şık bir görünüme kavuşturuluyor.

Bandırma Belediyesi, yeşil alanların modern ve estetik bir hale getirilmesinin yanı sıra mevcut yeşil alanların düzenli bakımını da sürdürüyor. Bu peyzaj çalışmaları, kentin yollarını daha göz alıcı bir hale getiriyor.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, bu çalışmalar hakkında şunları söyledi: “Yeşil alanlarımızı koruyor ve geliştiriyoruz. Çocuklarımıza, gençlerimize ve sevgili hemşehrilerimize daha ferah ve yeşil bir çevre sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Adil, yeşil ve yaratıcı bir Bandırma hedefimize ulaşmak için birlikte çalışacağımıza inanıyorum.”

Bandırma Belediyesi’nin bu çabalarıyla kent, daha yeşil, modern ve estetik bir görünüme kavuşuyor, aynı zamanda sakinlerine daha konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x