Son Dakika
26 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

BANDIRMA BELEDİYESİ HAŞERE İLE MÜCADELE İÇİN İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

21 Haziran 2019 Cuma, 13:49

Bandırma Belediyesi, kentte yaşanan haşere sebebiyle ilaçlama çalışmalarına başlayarak, bu çalışmalara hızla devam ediyor.

Konu ile ilgili olarak Bandırma Belediyesi:

“Kentimizde yaşanan sinek sorunu için Bandırma Belediyesi olarak en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Bildiğiniz gibi 2014 yerel seçimleriyle birlikte Büyükşehir Yasası ile bazı birimler Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğuna girmişti. İlaçlama birimi de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi görev ve sorumluluğundaydı.

 

31 Mart Yerel seçimleriyle Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına seçilen Yücel Yılmaz yerinde müdahale edilmesi gerektiği düşüncesi ile geçtiğimiz günlerde İlaçlama görevini Bandırma Belediyesine bırakmıştır. İlaçlamanın Balıkesir Büyükşehir Belediyesine geçmesi nedeniyle ekip ve ekipmanları yitiren Bandırma Belediyesi olası aksaklığı düzeltmek için ivedilikle 4 ekip kurarak haşereyle mücadeleye başladık. Bu ekiplerimiz merkez ve kırsal mahallelerimizde ilaçlama çalışmalarını her gün saat 20.00 ile 00.00 arasında sürdürüyor.

 

Ancak Haşere ile mücadele sadece yaz aylarında ilaçlamak demek değil. Kış aylarında ve bahar aylarında larva döneminde doğru ilaçlamayla mücadele edilmelidir. Kış ve erken bahar döneminde yeterince ve doğru ilaçlama yapılmadığı takdirde sinekle mücadele tüm çabalara rağmen yetersiz kalmaktadır. Bandırma Belediyesi olarak oluşturduğumuz ekiplerle maksimum düzeyde sinekle mücadele ediyoruz. Bu sene biraz sıkıntılı bir süreç geçireceğimizi biliyoruz. Sıkıntıyı minimuma çekmek için maksimum düzeyde çaba sarf ediyoruz. Önümüzdeki yıl kış ve bahar döneminde doğru ve yeterli ilaçlamayla yaz aylarını rahat geçireceğinizin sözünü şimdiden veriyoruz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Dijital Pazarlama ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun! başlıklı makalemizde bandırma google reklamları, bandırma seo ve bandırma web sitesi kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x