Son Dakika
19 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

Bandırma Belediyesi Çalışmalarını Sürdürüyor

12 Ekim 2019 Cumartesi, 09:47

Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentimizin farklı birçok noktasında yol yapım çalışmalarını yerine getiriyor.

Belediye ekiplerince Paşakent Mahallesi Şehit Hakan Palabıyık Caddesine bağlanan 1075 ve 1078 nolu sokaklardaki kaldırım, parke ve asfalt yol yapım çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Fen işleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ayrıca Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin Şehit Şener Köksal Caddesi ve Şehit Rahim Karakaya caddelerindeki trafik işaretleme çalışmalarını inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.

Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tolga Tosun, şehrimizin hem kırsal hem de merkez mahallelerinde belediye ekiplerinin yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek havaların iyi gitmesi halinde asfalt serim çalışmalarına devam edileceğini söyledi.

Başkan Tolga Tosun: “Belediye ekiplerimiz kentimizin her bir noktasında çalışmalarını yerine getiriyor. Bir yandan başta eğitim kurumlarımıza fiziki ihtiyaçlarının giderilmesinde destek verilirken diğer yandan da kentimize yeni cadde ve sokaklar oluşturuyoruz. Bu noktada belediyemize bağlı tüm birimlerimiz en etkin bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bugünde Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz kaldırım ve asfalt serim çalışmalarını Paşakent Mahallesi 1075 ve 1078 nolu sokaklarda büyük oranda tamamladı. Ayrıca bu mahallemizde önceki haftalarda asfalt serim çalışmalarının tamamladığımız Şehit Şener Köksal Caddesi ve Şehit Rahim Karakaya caddelerinde Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz trafik işaretleri ve çizim çalışmalarını yerine getirdi” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kaymakam ve Başkan Birlikte Açtı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x