Son Dakika
18 Şubat 2019 Pazartesi

BANDIRMA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ OLARAK GURURLUYUZ

08 Şubat 2018 Perşembe, 09:44

Geçtiğimiz yılın ikinci yarısında yapılan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nın (TEOG), en başarılı 50 özel okulu belirlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı‘nın açıkladığı ilk 50’de İstanbul’dan 20, İzmir ve Bursa’dan 5’er, Ankara, Antalya’dan ise 3’er, Balıkesir’den 2 okul  var. Bu okullardan 1 tanesi de Bandırma’mızın gurur kaynağı olan Bandırma Bahçeşehir Koleji oldu.

2009 yılından beri ilçemizde hizmet veren Bahçeşehir Koleji “Bandırma” her yıl olduğu gibi bu yılda başarısıyla adından söz ettirdi. Bandırma Bahçeşehir Koleji olarak  2017 TEOG Sınavında Türkiye Genelinde 2000 civarında olan özel okullar arasından en başarılı 50 okul sıralamasında 479,239 puan ortalaması ile 42. sırada yer alarak Bandırma için gurur kaynağı olmaya devam ediyor.

 Bandırma Bahçeşehir Koleji Müdürü Mebrike BALVAR bu başarının sırrını şöyle ifade etti. Bahçeşehir Kolejleri olarak, 2017 TEOG sonuçlarıyla Türkiye’nin her bölgesinde yeni bir rekora, yeni bir şampiyonluğa imza atmanın gururunu ve mutluluğunu yasıyoruz. Tüm Bahçeşehir Kolejlilerin tarihine altın harflerle yazılacak bu onur verici tabloyu sizlerle paylaşırken, başarının bir tesadüf olmadığını, bireysel başarıların okulun toplam başarılarıyla taçlandırılması gerektiğini de kanıtlamış olduk. Türkiye de en başarılı 50 okul sıralamasında yer almak bizim için bir gurur kaynağıdır.

Öğretmenlerinden öğrencilerine, okul yönetimlerinden ailelere kadar tam bir takım ruhuyla uzun bir emek ve çabanın ürünü olan bu başarımız, ülkemizin tüm yörelerine dalga dalga yayılırken, Bahçeşehir Koleji bayrağını her şehrin zirvesinde dalgalandıranlara yürekten teşekkür ediyoruz.

Bahçeşehir Kolejlerinin Bandırma temsilcisi olarak elde ettiğimiz bu başarıdan dolayı öğrencilerimi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Bu başarı birlikte çalışmanın getirdiği bir sonuçtur. Yıl boyunca gayretli, özverili çalışmalarından dolayı öğrencilerimize , öğretmenlerimize  ve bize desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyorum dedi.

Ayrıca 24 Şubat 2018 Cumartesi günü 4. Ve 5. sınıf öğrencileri için Bursluluk Sınavı düzenlediklerini belirten Okul Müdürü Mebrike BALVAR 6. ve 7. Sınıflarında kontejyan olmadığı için sınav yapamadıklarını bu başarıda yer almak isteyen tüm öğrencileri sınava katılmaya davet etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA DÖNER SİPARİŞİ AYKUT USTA FARKI İLE KAPINIZDA! başlıklı makalemizde acıktım döner bandırma, bandırma döner sipariş ve bandırma dönerciler hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri