Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Bandırma Ahmet Selçuk İlkan Coşkusu

01 Ağustos 2014 Cuma, 22:21

Ramazan ayı boyunca Cumhuriyet Meydanında düzenlenen ve hemen her kesimce her gece on bin katılımcının büyük ilgiyle takip ettiği Ramazan etkinliklerinin son gecesinde Ahmet Selçuk İlkan’nın sahnesi geceye damga vurdu. İlkan’ın sahneye davet ettiği Türk Sanat Müziğinin usta yorumcusu Sevinç Arda klasik sanat müzik eserlerini seslendirdiği performansını Bandırmalılar dakikalarca ayakta alkışlarak yanıt verdi.
Bu güne kadar 670 eserinin bestelendiğini söyleyen Ahmet Selçuk İlkan, “Guinness rekorlar kitabında en çok şiiri bestelenen şair olarak yer almaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Meydanda bulunan genç yaşlı herkese farklı duygular yaşatmayı başaran İlkan, dinleyenlerini kimi zaman hüzünlendirirken, kimi zaman ise neşeden oynattı.

Şiir gecesinin ardından ayakta alkışlanan sanatçıya Belediye Başkan Yardımcısı İsmail AY günün anısına plaket takdim etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr