BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAYITLARI

08 Ağustos 2019 Perşembe, 11:00

2019-2020 eğitim ve öğretim yılı için ÖSYS sonuçlarının açıklanması ile birlikte Bandırma 17 Eylül (Onyedi Eylül) Üniversitesi’ni kazanan öğrenciler için kayıt telaşı başlamış oldu.

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi ve Bandırma Meslek Yüksek Okulu’na kayıtlar nasıl gerçekleşecek?
Bu yıl yeni uygulamaya giren e-kayıt sistemi elektronik kayıt olarak e-devlet sistemi üzerinden gerçekleşecek.  Elektronik kaydı tercih etmeyen veya zorunlu etmenlerden dolayı kaydını yaptırmayan öğrenciler 19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında Bandırma 17 Eylül Üniversitesi ve Bandırma Meslek Yüksek Okulu’na kayıt için başvurabilecekler. Elektronik kayıtlar ise 19-21 Ağustos 2019 tarihlerinde yapılacaktır. Kayıt için gerekli belgeleri öğrenci işleri birimine teslim edip imzalatacaklar.

GEREKLİ BELGELER

12 adet 4,5 cm x 6 cm boyutunda fotoğraf

Katkı payının/öğretim ücretinin ödenmesi ile ilgili belge

Kayıttan önce belirlenip üniversite tarafından ilan edilecek diğer belgelerin aslı veya üniversite onaylı suretleri

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Kayıt TarihleriBandırma Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Bu yıl Bandırma’da okuyacak öğrenciler için bir diğer etmen ise tabi ki de öğrenci yurtları ve öğrenci yurtlarının seçimleri olacak. Bandırma’da okuyacak Birçok üniversite öğrencisi kayıdını internet üzerinden yapacağı için öğrenci yurdu ve apartı için araştırmalarını internet üzerinden yapacak ve yurt tercihini belirleyecek. Bandırma’da üniversite öğrencileri için bir çok öğrenci yurdu ve öğrenci apartı bulunmakta ve resmi olarak faaliyet göstermektedir. Bandırma’da Öğrenci yurdu ve öğrenci apartı seçiminde dikkat etmeniz gerekenler elektrik, su,internet ve temizlik gibi hizmetlerin fiyata dahil olup olmadığı, yurdun/apartın konumu olmalıdır. Bandırma’da kız öğrenci yurtları arasında Kız Öğrenci Apartı, Erkek Öğrenci Apartları arasında Butik Erkek Öğrenci Apartları içinse Bandırma Erkek Öğrenci Apartı yıllardır faaliyet göstermektedir.

Bandırma Kız ve Erkek Öğrenci ApartlarıBandırma 17 Eylül Üniversitesi Telefon ve Adresi
Yeni Mah., Gönen Yolu Cad. No:77, 10200 Bandırma/Balıkesir
(0266) 738 0945

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ’NE HOŞGELDİN!

 

Bir önceki yazımız olan YILMAZ İSHAL SALGINI İÇİN UYARDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

kutlu creative
avşa adası otelleri
x