BAN SÜT PROJESİ BİRİNCİ YILINDA | Bandirma.com.tr

12 Aralık 2023 - 00:49

BAN SÜT PROJESİ BİRİNCİ YILINDA

BAN SÜT PROJESİ BİRİNCİ YILINDA
Son Güncelleme :

03 Haziran 2021 - 11:41

188
google haberler

Bandırma Belediyesi’nin çocukları sağlıklı ve güvenli sütle buluşturma düşüncesiyle hayata geçirdiği BAN Süt Projesi birinci yılını doldurdu.

Çocuklarımızın fiziki gelişimlerine katkı sunmak ve daha sağlıklı bir geleceğe kavuşması amacıyla başlatılan süt kampanyasından okul öncesi 2 ile 4 yaş arası çocuklarımız faydalanıyor.

1 Haziran Dünya Süt Gününde ilk yılını dolduran Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Av. Tolga Tosun: ““Çocuklarımız bizim kıymetlilerimiz. Onların mutluluğu ve sevinci bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı. Bu amaçla aydınlık geleceğimiz olan çocuklarımızın daha sağlıklı bir şekilde büyümelerine katkı sağlamak amacıyla geçtiğimiz yıl 1 Haziran Dünya Süt gününde BAN Süt Dağıtım Kampanyamızın startını vermiştik.

Ve dedik ki hiçbir çocuğumuz süt içmeden yatağa girmesin. Kampanyamız birinci yılını doldurdu. Bu süreçte her ay 1800 çocuğumuza Ban-Süt’ü ücretsiz olarak evlerine teslim ettik. Sizlerin de çevresinde ihtiyaç sahibi olsun olmasın 2-4 yaş arasında ne kadar çocuk varsa mutlaka muhtarlıklara ve Belediyemize başvurmalarını sağlayın ki hiçbir çocuğumuz süt içmeden yatağa girmesin” dedi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x