BALIKESİR’DE YÜCEL YILMAZ KAZANDI

01 Nisan 2019 Pazartesi, 10:29

Balıkesir’de Cumhur İttifakı ile Millet İttifakı arasında nefes kesen seçim yarışı gerçekleşti. Kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı’nın adayı AK Partili Yücel Yılmaz, seçimin kazananı oldu.

Balıkesir’de pazartesi sabahı itibari ile sandıkların yüzde 99.26 sı açıldı. Yücel Yılmaz 373.200 rakibi İsmail Ok ise 361.253 oy almayı başardı.

Balıkesir’de Cumhur İttifakı ile Millet İttifakı arasında nefese kesen bir seçim yarışı gerçekleşti. AK Parti adayı Yücel Yılmaz ile İyi Parti adayı İsmail Ok, son ana kadar çekişti. Kesin olmayan sonuçlara göre oyların yüzde 48’ini alan Cumhur İttifakı’nın AK Partili adayı Yücel Yılmaz, seçimin kazananı oldu.

‘DEMOKRATİK BİR SÜREÇ YAŞADIK’

AK Partili Yücel Yılmaz, oy kullanmaya dün sabah saatlerinde eşi ve çocuklarıyla birlikte geldi. Merkez Karesi ilçesinde Zühtü Özkardeşler Anadolu Lisesi’ndeki 1097 numaralı sandıkta oy verdikten sonra, gazetecilere açıklamalarda bulunan Yücel Yılmaz, “Cumhur İttifakı olarak 20 ilçemizde çok güzel bir kampanya geçirdik. Tam bir demokratik seçim süreci yaşadığımıza inanıyorum. 20 ilçemizin 20’sine de hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAYITLARI başlıklı makalemizde 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Adresi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x