BALIKESİR MARKA ŞEHİR OLUYOR

12 Ekim 2020 Pazartesi, 09:57
4
google news takip et mobil
Kuvâ-yi Milliye şehri Balıkesir’i bir marka şehre dönüştürmek hedefiyle Balıkesir Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı iş birliğiyle gerçekleştirilen “Marka Şehir Balıkesir” projesinin ilk adımı düzenlenen imza töreniyle atıldı.
Gerçekleştirilen programa Vali Hasan Şıldak, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula, Balıkesir Sanayi Odası Meclis Başkanı Erhan Ortaköylü, Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Erdoğmuş ve GMKA Genel Sekreteri Hasan İskender ile basın mensupları katıldı.
Programda yaptığı konuşmada “Marka Şehir Projesi”nin Balıkesir için yeni bir ufuk açtığını, heyecan ve enerjiyle Balıkesir’i marka şehirle güçlendirmek için hep birlikte yola çıkıldığının altını çizen Vali Şıldak “Marka şehir şehrin kimliğini bulması  ‘Ben bir kentim; kırsalımla ve ilçelerimle, bütün insanımla birlikte hareket ediyorum, güç birliği  yapıyorum. Ben ülke ve dünya sahnesinde daha kimlikli, daha güçlü ve kendinden emin adımlarla yürümeye aday bir ilim. Ben varım’ demek anlamına geliyor, bu coşkuyu taşıyor. Balıkesir bu başlık altında pek çok çalışmayı görecek. Bu projede her şeyden önce reel sektörün yönetimle elele verip insanına ve şehrine verdiği değeri en yükseğe taşıma gayreti var. Azim var, irade var, güç birliği var. Hepimiz Balıkesir’in gücünü, potansiyelini biliyoruz. O kadar çok değere sahibiz ki… Bu projeyle bütün zenginliklerimizi daha iyi tanıtacağız. Balıkesirimize hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan KARESİ BELEDİYESİ PERSONELİNE GÜVENLİ VE EKONOMİK SÜRÜŞ EĞİTİMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x