Son Dakika
20 Şubat 2019 Çarşamba

BALIKESİR CUMHURBAŞKANINI BEKLİYOR

25 Mayıs 2018 Cuma, 09:55

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan,27 Mayıs 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Balıkesir’de ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

“BALIKESİRLİLERİ CUMHURBAŞKANINI

KARŞILAMAYA BEKLİYORUM”

Miting programı belli olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 27 Mayıs 2018 Pazar günü Atatürk Stadyumunda saat 16.30’da Balıkesirlilerle buluşacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting sonunda Kuvayi Milliye Meydanında vatandaşlarla birlikte iftar yapacak. Karşılama hazırlıklarının aralıksız sürdüğünü ifade eden Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, “Hemşerilerimizi Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini ve coşkusunu göstermek adına Pazar günü Atatürk Stadyumunda birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.  Kuvayi Milliye ateşinin yakıldığı Balıkesir’in, güçlü Türkiye’nin mimarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi bağrına basacağına inandığını kaydeden Başkan Demiraslan, “Mazlumların umudu olan, tüm iç ve dış baskıları rağmen dimdik duran Cumhurbaşkanımızın şehrimizi şereflendirecek olmaları tüm teşkilatlarımızda büyük heyecan meydana getirdi. Kendilerini ağırlamanın gururunu yaşayacağız. Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, halkıyla iç içe olan Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’e yakışır şekilde ağırlayıp buradan memnun bir şekilde uğurlayacağız” dedi.

“BALIKESİR LİDERİNİ DESTEKLEYECEKTİR”

Gelişen Türkiye’nin baş mimarı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine koşmaktan da gurur duyduklarının önemle altını çizen Başkan Demiraslan, “Balıkesir, Kuvayi Milliye şehridir. Tarihin her döneminde, zorluklara birlik ve beraberlik içerisinde bir duruş sergilemiştir. Bugüne baktığımızda Ortadoğu’nun da, Afrika’nın da Kafkaslar’ın da Filistin’deki gözü yaşlı kardeşlerimizin de gözü Türkiye’de. Kahraman bir ecdadın torunları olarak liderimizin kıymetini ve gönül coğrafyamızın bizden beklentisinin öneminin farkında olmamız gerektiğine inanıyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK MÜŞTERİLERİ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri