Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da Değişim Zamanı

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü, kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Uzun yıllar basketbol branşında antrenör olarak başarılara imza atan Menderes Gümüşdal, Büyükşehir Belediyespor Basketbol Genel Koordinatörlüğüne getirildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü,

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da, Basketbol Genel Koordinatörlük görevine Menderes Gümüşdal getirildi. 1967 Almanya doğumlu olan Menderes Gümüşdal, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü mezunu. Gümüşdal, İstanbul Üniversitesi’nde sporcu olarak basketbol kariyerini bitirdikten sonra; Efes Pilsen A Takım Yardımcı Antrenörlüğü ve Altyapı Antrenörlüğü, İstanbul Üniversitesi Tuborg, Anadolu Efes, Pertevniyal, Banvit ve Bandırma Basketbol’da uzun yıllar altyapı koordinatörlüğü ile baş antrenörlük görevlerinde de bulundu.

LİGLERE BİRÇOK BASKETBOLCU KAZANDIRDI
Altyapılarda tüm kategorilerde 23 Türkiye şampiyonluğu bulunan Gümüşdal, birçok basketbolcunun liglerde oynamasında büyük pay sahibi oldu. Geçmişte Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak görev yapan Gümüşdal, yurtiçi ve yurtdışında birçok ulusal ve uluslararası seminerlerde eğitmen olarak da yer aldı. Gümüşdal, aynı zamanda Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu bünyesinde Öğreticiler Alt Kurulu Üyesi.

nev bandırma