BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN GENÇ HAFIZLARA TEBRİK | Bandirma.com.tr

11 Aralık 2023 - 15:32

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN GENÇ HAFIZLARA TEBRİK

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN GENÇ HAFIZLARA TEBRİK
Son Güncelleme :

11 Ocak 2022 - 12:56

146
google haberler

Balıkesir Belediye Meclis Üyesi Birol Şahin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Bandırma Ali Öztaylan Anadolu İmam-Hatip Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğinde yapılan Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması İl Finali ile Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması İl Finali’ne Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a vekaleten katıldı.

Etkinliğe Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan ve Büyükşehir Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ahmet Meydan ile birlikte katıldı. Yarışmacılara Büyükşehir Belediyesi hediyeleri ile dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim edildi.

Hafızlık Yarışmasında Balıkesir Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencimiz Emre Çavuş İl Birinci olurken Bandırma Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencimiz Hüseyin Bulak ikinci, Edremit Anadolu lisesi öğrencimiz Mehmet Ali Ulacık üçüncü oldu.

Ezan Okuma Yarışmasında ise Balıkesir Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencimiz Hüseyin Yörük İl birincisi olurken, Bandırma Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencimiz Ahmet Tunahan Arda ikinci, Burhaniye Hacı Mehmet Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip lisesi öğrencimiz Samet Bezer üçüncü oldu.

Bizde Bandırmanınsesi olarak yarışmaya katılan ve dereceye giren bütün öğrencilerimizi, öğretmenlerini ve ailelerini tebrik ederiz..

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x