Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

BALIKESİR-BANDIRMA ARASI SEFERLER BAŞLADI

23 Şubat 2017 Perşembe, 09:04

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi yaptığı yeni düzenleme ile Balıkesir – Bandırma arası belediye otobüs seferlerine başladı. Buna göre Balıkesir Bandırma arası belediye otobüsü seferlerinin tek gidiş yetişkin ücretinin 12 TL indirimli ücretin ise 10 TL olacağı öğrenildi.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin bu hamlesinin otogardan tarifeli yolcu taşımacılığı yapan büyük otobüs firmalarını olumsuz yönde etkileyip etkilemeyeceği ise merak konusu.
Otogardan yolcu taşımacılığı yapan büyük firmaların, servisle şehir merkezine yolcu servisi çalıştıramamasının tersine Büyük Şehir Belediyesine ait belediye otobüslerinin Balıkesir Merkez’den kalkıp Bandırma İDO’da yolcu indirebilecek.Bu durumun yaratacağı haksız rekabetin mahkemelere taşınabileceği iddia ediliyor. 65 Yaş üzeri vatandaşlar indirimli tarifeden yararlanabilecekler.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr