Son Dakika
15 Aralık 2018 Cumartesi

BALIKESİR 50 YATIRIMCIYI AĞIRLAYACAK

09 Ocak 2018 Salı, 08:19

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine 9 farklı ülkeden 50’ye yakın yatırımcı Balıkesir’e geliyor. Yatırımcılar Balıkesir’i gezecek, bilgi alacak.

Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Libya, Suriye, Yemen, Fas ve Moritanya ülkelerinden yaklaşık 50 yatırımcı 10 Ocak Çarşamba günü Balıkesir’e geliyor. Yatırımcılar 10-11-12 Ocak tarihlerinde Balıkesir’de bulunacaklar. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun daveti üzerine ilimize gelecek olan yatırımcılar şehir turu atacaklar, fabrikaları ziyaret edecekler, Balıkesir hakkında detaylı bilgi alacaklar.

Yatırımcı heyeti ilk olarak 10 Ocak 2018 Çarşamba günü Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret edecekler, ardından Paşa Camiinde öğle namazını kıldıktan sonra, Balıkesir’deki firmaları gezecekler ve bilgi alacaklar. 11 Ocak 2018 Perşembe günü ise yatırımcılar basın mensupları ve işadamlarının katılımlarıyla Balıkesir hakkında geniş bilgi alacaklar, ardından körfez bölgesine giderek burada incelemelerde bulunacaklar. 12 Ocak 2018 Cuma günü ise yatırımcılar Bandırma ilçesini ziyaret ederek bu bölgeyi inceleyecekler.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 9 farklı ülkeden 50’ye yakın yatırımcının Balıkesir’e gelmesinin şehrin gelişmesi ve büyümesi anlamında önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Bir önceki yazımız olan BTT YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri